Site dedicat counter-strike

AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți

as dori si eu admin dak se poate

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous

as dori si eu admin dak se poate Empty
MesajSubiect: as dori si eu admin dak se poate   as dori si eu admin dak se poate EmptyMier Aug 27, 2008 10:45 am

as dori si eu 1 admin dak se poate pt k adtunci knd nu is admini intra moolti codatzi si nu mai pot juk de exemplu chiar si azi miercuri 27-august-2008 ora 11:30 era 1 q nicku ""si c dak am cod????"" care avea speed si nu vreau sa mai vad astfel de oameni p sv.
nick AuCu ip: 89.46.242.194
ms pt intelegere
Sus In jos
AuCu
Admin
AuCu

Data de înscriere : 01/04/2008
Varsta : 26

GAME
GAME:
as dori si eu admin dak se poate Left_bar_bleue40/40as dori si eu admin dak se poate Empty_bar_bleue  (40/40)

MesajSubiect: Admin Aucu   as dori si eu admin dak se poate EmptyJoi Aug 28, 2008 8:23 am

Ok...o sa iti dau un moderator pe server...am vazut ca joci zi de zi pe server si esti fidel...dar mai rezolva cu lagul ca ai cam putinel lag...Hf & gl
Sus In jos
http://d-zone.forumz.ro
AuCu
Admin
AuCu

Data de înscriere : 01/04/2008
Varsta : 26

GAME
GAME:
as dori si eu admin dak se poate Left_bar_bleue40/40as dori si eu admin dak se poate Empty_bar_bleue  (40/40)

MesajSubiect: Admin Aucu   as dori si eu admin dak se poate EmptyJoi Aug 28, 2008 8:24 am

Ok...o sa iti dau un moderator pe server...am vazut ca joci zi de zi pe server si esti fidel...dar mai rezolva cu lagul ca ai cam putinel lag...Hf & gl
Sus In jos
http://d-zone.forumz.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous

MesajSubiect: Re: as dori si eu admin dak se poate   as dori si eu admin dak se poate EmptyJoi Aug 28, 2008 9:47 am

ms o sa rezolv q lagu am nijte configurari care trebuie sa le activez de fiecare data si cate odata mai uit lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: as dori si eu admin dak se poate   as dori si eu admin dak se poate Empty

Sus In jos

as dori si eu admin dak se poate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs.DeAd-ZoNe.Ro :: Diverse :: CoS dE gUnOi-
Mergi direct la: